فرصت عالی برای یک سرمایه گذاری تضمینی

 

سهام پدیده شاندیز یکی از پر بازده ترین سهامهای فعلی در کشور می باشد که از زمان شروع به کار سود بسیار قابل توجهی را نصیب سهامداران خود نموده است. این سهام در سال ۱۳۹۱ دارای رشدی بیش از ۱۲۰درصد بوده است. این سهام مربوط به شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز است. پروژه شهر رویایی شاندیز بخشی از این سهام می باشد و هر پروژه ای که توسط این شرکت آغاز و به بهره برداری برسد سهام پدیده شاندیز رشد بیشتری خواهد داشت.

 

مشاوره خرید و فروش سهام پدیده شاندیز به صورت حضوری و غیر حضوری در کل ایران

همین امروز تماس بگیرید:  ۰۹۳۵۹۶۰۰۰۳۳

 

  سهام پدیده شاندیز

در خرید سهام پدیده شاندیز شما تنها به اقدام به خرید سهام می نمایید و با توجه به اینکه پدیده تا به حال تنها رشد داشته است ریسک کمتری دارد و یکی از سهام های خوب برای سرمایه گذاری بوده است.

سهام پدیده شاندیز دارای نقد شوندگی بالایی می باشد و در ۲۰ الی ۳۰ روز می توانید آن را به پول نقد تبدیل نمایید.

سهام پدیده شاندیز قابل انتقال به دیگران می باشد و شما می توانید در هر موقع که بخواهید سهام خود را بفروشید.

با تبلیغات گسترده پدیده شاندیز و اجرایی شدن پروژه های بزرگ پدیده شاندیز پیش بینی سود سهام روز به روز افزایش پیدا می نماید.

همین امروز تماس بگیرید:  ۰۹۳۵۹۶۰۰۰۳۳

 

سهام پدیده شاندیز

سهام پدیده شاندیز در سال ۱۳۹۱ بیش از ۱۲۰درصد سود داشته است . سهامی را که شما می خرید به شرکت ابنیه و ساختمان پدیده ارتباط دارد و پروژه شهر رویایی شاندیز بخشی از سهام پدیده شاندیز است و هر پروژه تازه و جدیدی را که شرکت ابنیه (پدیده شاندیز) آن را آغاز نماید شما از آن سهام دارید و هر پروژه جدیدی که آغاز شود ارزش سهام پدیده شاندیز شما را بالا خواهد برد.

تضمین و پشتیبانی سهام پدیده شاندیز شما با موسسه پشتیبانی سهام پدیده شاندیز که یکی از شرکت های گروه پدیده بوده است می باشد . از مزایای آن این است که از طرف خود موسسه توسط درخواست سهام داران نسبت به خریداری سهام اقدام می نماید .

و در هر زمانی که شما به پول نیاز داشته باشید در عرض ۲۰ الی ۳۰ روز می توانید آن را به پول تبدیل کنید.

سرمایه گذاری در سهام پدیده شاندیز مانند این که شما سرمایه تان را در یک حساب کوتاه مدت بانکی سرمایه گذاری کرده اید .

سهام پدیده شاندیز این شرکت دارای نام و قابل انتقال به غیر است یعنی در هر زمانی که به سود دلخواه تان رسیدید می توانید آن را به دیگران و یا به خود شرکت بفروشید .

طبق پیش بینی های انجام شده با آغاز تبلیغات و اجرای پروژه چند صد هزار متر مربعی پدیده در شهر کیش در سال ۱۳۹۳میزان رشد سهام پدیده شاندیز از سال قبل بیش تر گردد .

پدیده شاندیز در استان خراسان رضوی واقع در شمال شرق ایران می باشد . این شهر در سال ۱۳۸۵ تعداد ۶۵۷۰ نفر جمعیت داشته است . یکی از ویژگی های این پدیده ، داشتن دره های مصفا و پر آبی است به همراه درختانی که سر به فلک کشیده اند ، شاندیز دارای آب و هوایی معتدل ، گلهای وحشی ، و رودخانه های روانی که از قسمت دامنه های شمالی کوه های بینالود سرچشمه می گیرند و مناظر بسیار زیبایی را خلق کرده اند و با این تفاسیر گردش گران زیادی را در تمامی فصل های سال به این ناحیه کشانده اند از جمله رودهای آن رود مغان ، مایان ، مج ، کنگ ، دهبار، جاغرق ، زشک و .. می باشد .

شهر شاندیز در ۱۲ کیلومتری شمال غربی شهر مشهد واقع است . پدیده شاندیز با توجه به مصوبه دولت و هیئت وزیران در سال ۱۳۸۴ به عنوان اولویت اول و منطقه نمونه بین المللی گردشگری در کشور ایران شناخته شده است .

 

شرکت در نظر دارد با توجه به سرعت اجرای پروژه های خود روند اجرای پروژه های دیگر را نیز در سراسر کشور آغاز نماید و بدیهی است که سود قابل توجهی را از این رهگذر نصیب سهامداران خود خواهد نمود.

 

+ نوشته شده توسط صولتی در چهارشنبه پنجم شهریور 1393 و ساعت 22:51 |