X
تبلیغات
نحوه سرمايه گذاري در پديديه شانديز - پديده شانديز
پديده شانديز مكاني مناسب براي سرمايه


گذاري و افزايش پولتان ....


هر چه زودتر بهتر

روند افزايش سهام

بازدید روزانه بیش از 2 هزار نفر از مجموعه شهر رویایی پدیده شاندیز


1392/01/06

به گزارش روابط عمومی شهر رویایی پدیده شاندیز، روزانه بیش از 2 هزار نفر از مجموعه تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز در ایام نوروز بازدید می کنند.

همزمان با آغاز فصل بهار و شروع جشنواره نوروزی پدیده شاندیز که از 25 اسفندماه 1391 لغایت 10 اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار می شود، روزانه جمع کثیری از زائران ، گردشگران و مجاوران از پروژه شهر رویایی پدیده  که با هدف بالا بردن ظرفیت های گردشگری داخلی و خارجی در استان خراسان رضوی و هم چنین اسکان و میزبانی از زائران شهر مقدس مشهد  در حال احداث می باشد بازدید می نمایند.

طبق این گزارش علاقه مندان به خرید مجموعه های اقامتی و سرمایه گذاری در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز    می توانند ضمن بازدید از پروژه و ارایه توضیحات مربوط به هریک از 8 کاربری شهر رویایی توسط کارشناسان, از تسهیلات جشنواره نوروزی بهره مند شوند.

گفتنی است بازدید برای عموم متقاضیان همه روزه از ساعت 9 صبح الی 17 بعدازظهر در مکان پروژه شهر رویایی پدیده امکان پذیر می باشد.

 

 

 

                                       

براي خريد سهام


با شماره زير تماس بگيريد0511-7662939


آدرس= مشهد-بلوار  ملك


آباد سه راه خيام


سهام پديده هر  روز در  حال افزايش است پس

هر  چه زودتر  اقدام كنيد بهتر  است


0511-7662939شعبه مرکزی ( مشهد)


ایجاد بزرگترین مجموعه توریستی پذیرایی ایران در شهر توریستی شاندیز در نزدیکی مشهد
      مدت ساخت و تجهیز و بهره برداری ۶ ماه
      زیربنای ۱۰۰۰۰ مترمربع
      آدرس:مشهد- شانـدیز- پدیده شانـدیز

 گفت و گو با محسن پهلوان مالک پدیده شاندیز درباره رازهای موفقیتش

۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ساعت: ۱۵:۰۲ | شناسهٔ خبر: 6608

بازار و سرمایه- شاید تا الان نام «محسن پهلوان» را نشنیده باشید؛ اما قطعا کارهایی که او کرده، شما را به تحسین واداشته است. او که پیش از این درکار ساخت و ساز بوده، درسال‌های گذشته با راه‌اندازی رستوران‌های زنجیره‌ای «شاندیز» درایران، امارات و افغانستان سروصدای زیادی راه انداخته. آخرین رستوران او «پدیده شاندیز» نام دارد که در ۶ ماه ابتدایی سال ۸۸ با مانور تبلیغاتی روی همزمانی تولد امام رضا(ع) با روز ۸/۸/۸۸، تیزرهای تلویزیونی گوناگونی را در صداوسیما روی آنتن فرستاد. او ، از ایده‌هایش حرف می‌زند و از این‌که چطور دست به هرکاری زده، اتفاقی ویژه در همان حوزه به حساب آمده است.

 در کار ساخت و ساز بودم

بچه خیابان تهران، مشهد هستم. نسل در نسل، ما در کارهای ساختمانی بودیم. کاشی‌کاری‌های حرم امام رضا (ع) و بقعه خواجه‌ربیع، کار پدربزرگ من بوده. برای همین ما هم درکار ساخت و ساز افتادیم. مجتمع سازی و ویلا سازی و… ؛ اما با این حال در تمام مدتی که در کار ساخت و ساز بودم، هرچند روز یک مرتبه به رستوران شاندیز سر می‌زدم. چون بهترین جایی بود که می‌توانستیم در مشهد غذا بخوریم. این رفت‌و آمدها باعث شد ما یک کار مشارکتی را آغاز کنیم؛ سال ۱۳۷۶ بود که با همکاری یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای شاندیز، رستوران شاندیز خیابان جردن تهران را برپا کردیم. یک سال طول کشید آن را بسازیم تا در سال ۷۷ افتتاح شد. اگر هم یادتان باشد رستوران شاندیز جردن، اولین رستورانی بود که تبلیغات تلویزیونی داشت. درآن زمان به طور معمول، کسی برای رستوران، تبلیغات تلویزیونی نداشت باشد.

 روزی که خیابان جردن قفل شد

روزی که می‌خواستیم رستوران شاندیز را در تهران افتتاح کنیم، ساعت ۵/۱۱ صبح، پلیس راهنمایی و رانندگی بلوار صبا را بست. آنقدر جمعیت آمده بود که تمام خیابان جردن قفل شده بود! تصور می‌کنم ۸-۷ هزار نفر، برای افتتاح رستوران آمده بودند. این در وضعیتی بود که ما در رستوران، فقط ۱۸۰ صندلی داشتیم. من در عمرم، این‌قدر فحش نخورده بودم؛ یکی از کرج آمده بود، تا در روز افتتاح رستوران غذا بخورد! اما ساعت ۵/۱۱ که رسید، ناهار تمام شده بود. ما برای روز افتتاحیه ۵۰۰ غذا آماده داشتیم.تصور نمی‌کردم اینقدر از رستوران استقبال کنند. تنها کاری که توانستیم انجام دهیم این بود که ۵۰۰ نفر از آن جمعیت را ثبت‌نام کردیم تا به ترتیب به سالن بیایند و غذا بخورند.از دیگران هم عذرخواهی‌کردیم. به خاطر همین تبلیغات بود که رستوران شاندیز تا حالا هیچ وعده غذایی نبوده که میز خالی داشته باشد. ما فقط ۳ روز قبل و ۲ روز پس از افتتاح رستوران، تبلیغات داشتیم و هنوز هم از آن سود می‌بریم.

 بازی تبلیغات را یاد گرفتم

من بازی تبلیغات را از یک گروه قدرتمند به‌نام «ارمغان بهزیستی» یاد گرفتم؛ اگر یادتان باشد این گروه برگه‌هایی را با ۲۰۰ تومان به مردم می‌فروختند تا در قرعه‌کشی‌جایزه‌های نقدی شرکت کنند. درواقع کاغذ می‌فروختند به مردم. یک تیم بازرگانی فرانسوی هم پشت ماجرا بود. شانسی که من آوردم، این بود که یکی از دوستان، من را با این تیم آشنا کرد. روزی که من با این تیم بازرگانی دیدار کردم، پیشنهاد کردند برای افتتاح رستوران شاندیز در جردن تبلیغ کنم. من هم قبول کردم. این اتفاق باعث شد، من بازی تبلیغات را آغاز کنم. آن زمان کل هزینه‌ای که برای افتتاح رستوران شاندیز کردم، ۲۲ میلیون تومان بود. اما ۲۸ میلیون تومان برای تبلیغات خرج کردم. اولین کاری که با این تیم فرانسوی کردم، طراحی یک جدول تبلیغاتی بود. جدولی که در آن حتی شماره صفحه و روزی که تبلیغات‌مان در روزنامه‌ها چاپ می‌شد، آمده بود. در این جدول آمده بود که در فلان روز و فلان ساعت، چه اتفاق تبلیغاتی برای رستوران شاندیز می‌افتد. ما کاری کردیم که ۳ روز مانده به افتتاح رستوران،     هرکسی از خواب بیدار می‌شد، نام رستوران «شاندیز جردن» را می‌شنید. به‌ این ترتیب که اگرکسی روزنامه را باز می‌کرد، تبلیغ رستوران بود. در رادیو، تبلیغ رستوران را می‌شنید. درتلویزیون، تبلیغ رستوران را می‌دید. حتی اگر درمعرض هیچ یک از این تبلیغات هم نبود، وقتی به سمت محل کارش‌ می‌رفت، تراکت‌های رستوران شاندیز را روی شیشه ماشینش می‌دید. یک جور بمباران تبلیغاتی بود. ما حتی یک بیل‌بورد هم در مشهد زدیم که رستوران شاندیز در تهران افتتاح می‌شود. اتفاقاتی افتاد که در بازی تبلیغات جا افتادم و آن را یاد گرفتم.

دوم بهمن هر سال، یک افتتاح

رستوران شاندیز جردن، روز دوم بهمن ماه ۱۳۷۷ افتتاح شد. دوم بهمن ماه، روز تولد من است و برای همین هم برای افتتاح رستوران، این روز را انتخاب کردم. یک سال بعد در روز دوم بهمن ۱۳۷۸، دردبی رستوران افتتاح کردم. همین روز درسال ۱۳۷۹ خانه شاندیز بزرگراه صدر را افتتاح کردم. با خودم عهد کردم هر سال روز دوم بهمن ماه، یک رستوران افتتاح کنم! بعد از اینها رستوران «گراند‌هتل» در شهرک سینمایی غزالی و آشپزخانه مشهدی‌ها در چهارراه استانبول را افتتاح کردم. بعد هم رستوران شاندیز در افغانستان را راه‌اندازی کردم و پشت سر آن در روز دوم بهمن ماه سال بعد، رستوران «پدیده شاندیز» آغاز به کار کرد.

تجارت درافغانستان

پیش از این‌که رستوران پدیده شاندیز را افتتاح کنم، برای مدت زیادی در افغانستان بودم. هنوز سر و صدای جنگ در افغانستان نخوابیده بود که سرمایه‌ای زیاد را با خودم برداشتم و رفتم افغانستان. آن دورانی که من به افغانستان رفتم، از ساعت ۶ بعدازظهر در کابل حکومت نظامی بود و سروصدای درگیری‌های پراکنده هم در حاشیه کابل شنیده می‌شد. برق و آب نبود. با سطل از چاه، آب می‌کشیدیم. هیچ امکاناتی نبود. درآن وضعیت، من با شهردار کابل مذاکراتی داشتم و توانستم ۴هزار متر زمین بگیرم. اصلا برایشان قابل باور نبود که یک خارجی، بخواهد در افغانستان جنگ‌زده سرمایه‌گذاری کند. به آنها وعده دادم یک رستوران شیک در افغانستان بسازم. آنها هم، این ۴ هزار متر زمین را به من دادند. پس از این‌که رستوران را کلنگ زدم، فهمیدم درافغانستان، غیر از آجر و شن رودخانه، مصالح دیگری برای ساخت و ساز وجود ندارد. برای همین هم، چاره‌ای نداشتم جز این‌که تمام مصالح را از مشهد بخرم و بار کامیون کنم و بیاورم کابل. رستورانی با هزار و ۸۰۰ متر زیر بنا را با این کمبود‌ها ساختم. ۳ ماه و نیمه آن را افتتاح کردم. تمام کارهای ساختمانی آن رستوران هم، به زمستان خورده بود تا به روز دوم بهمن ماه برسد. پس از این‌که رستوران را افتتاح کردم، پاتوقی شد برای وزیران افغانستان. حتی حامد کرزای هم، برای یک وعده به رستوران ما آمد. از همه مهم‌تر چیزی ‌که برای سفارت ایران هم غیرقابل پیش‌بینی بود، حضور زلمای خلیل‌زاد، سفیر وقت ایالات متحده آمریکا در رستوران ما بود.

خرید حق انحصاری بیل‌بورد از حامد کرزای

پس از افتتاح رستوران در افغانستان، من به فکر یک تجارت دیگر در افغانستان افتادم؛ برای همین هم، تمام حق انحصاری بیل‌بورد‌های تبلیغاتی افغانستان را به مدت ۲۰ سال از حامد کرزای گرفتم. براساس قراردادی که با کرزای بستم، برای ۲۰ سال حق انحصاری بیل‌بورد‌ها به من واگذار شد. دریک دیدار رسمی، حامد کرزای به همراه ۷ تن از وزیرانش پای این قرارداد را امضا کردند. البته اصلا نمی‌دانستند فضای شهر را می‌فروشند. برای همین هم، یک هواپیما گرفتم و چندنفر از وزرا را با خود به ایران آوردم تا در دیدار با شهرداری تهران، متوجه شدند بیل‌بوردهای تبلیغاتی، یکی از روش‌های درآمدزایی شهری است. قرارداد بدی هم نبستم؛ سودی که از تبلیغات نصیب‌مان می‌شد، یک سوم به دولت افغانستان می‌رسید، دو سوم به من. تا الان ۴۵۰ بیل‌بورد تبلیغاتی در افغانستان نصب کرده‌ایم. در این وضعیت، دیگر در افغانستان شروع کردم به ساختمان سازی. چند مجتمع را کلنگ زدم. البته دراین مدت، آستان قدس رضوی هم، در افغانستان سرمایه‌گذاری کرد و شریک ما شد. تا پیش از این، ما شرکت «ایران- افغان» بودیم. پس از آن شدیم، شرکت «ایران- افغان- رضوی.» ۴۰ درصد من،۳۰ درصد آستان قدس، ۳۰ درصد هم دولت افغانستان. من در این مدت، تجارت در ایران را ضعیف کرده بودم. مدیریت کارهای ایران را به یکی از دوستان سپرده بودم. ۲ هفته افغانستان بودم و یک هفته ایران.

داستان پدیده شاندیز

اما داستان «پدیده شاندیز». یک روز دریکی از باغ‌هایم در شاندیز نشسته بودم. جمعی از دوستان بودیم و شهردار شاندیز هم بود. او من را دعوت کرد، فردای آن روز به دفتر شهردار بروم. روز بعد شهردار شاندیز به من گفت یکی از پارک‌های شاندیز، تبدیل شده به پاتوق معتادان.  از من خواهش کرد دراین پارک سرمایه‌گذاری کنم. من اصلا درآن موقعیت نمی‌خواستم در ایران تجارت کنم؛ اما همین‌طوری حرف زدیم و رسیدیم به جایی که ۲۰۰ میلیون تومان در این پارک سرمایه‌گذاری کنیم و به‌مدت ۱۷ سال، از این فضا استفاده کنم، پس از ۱۷سال هم، همه چیز را به شهردار شاندیز تحویل بدهم. شوخی شوخی کار را آغاز کردم و یک دفعه تبدیل شد به جدی‌ترین پروژه‌ای که در دست دارم. آلوده کار شدم.  کاری که بنا بود با ۲۰۰ میلیون تومان تمام شود، دیدم با ۲ میلیارد تومان هم جمع نمی‌شود. به‌ هرحال، این پروژه  و  کاری که  به‌عنوان سرگرمی آغاز شده بود، شد آبروی من. پروژه با ۴ میلیارد تومان تمام شد. ۸ هزار متر زیربنا اینجا ساختم. برای همین هم شهرداری شاندیز، ۳ سال به زمان بهره‌برداری اضافه کرد و قراردادمان شد ۲۰ سال. از آن سو هم   ۲ سال و نیم زمان برای ساخت و ساز گرفته بودم، ولی پروژه در۶ ماه تمام شد. اینجا هم ۲ سال دیگر جلو افتادم. رستوران که افتتاح شد برگشتم افغانستان تا به کارهای عقب افتاده بپردازم؛ تلفنی «پدیده شاندیز» را مدیریت می‌کردم؛ اما باز هم نشد و مجبور شدم دوباره به ایران برگردم.

 نوروز رویایی شاندیز

زمانی‌که برای مدیریت «پدیده شاندیز» به ایران برگشتم، ۲ هفته به عید نوروز مانده بود. بازهم بمباران تبلیغاتی را آغاز کردم. جوری شد که در نوروز آن سال، درحد انفجار فروختیم. اینجا ۳ هزار نفر ظرفیت داریم. یعنی اگر ۳ هزار نفر هم‌زمان بیایند پدیده شاندیز، برای نشستن همه جا داریم.         درایران، رستورانی نداریم که با این ظرفیت رقابت کند. در دنیا هم فقط رستورانی در دمشق سوریه ساخته شده که ظرفیت آن ۶ هزار نفر است. البته ما در پدیده شاندیز در یک وعده، ۸ هزار غذا دادیم. درحالی‌که در رستوران دمشق هر میز در هر وعده، یک‌بار استفاده می‌شود و بیش از ۶ هزار غذا سرو نمی‌کنند. این رکورد درهیچ جای دنیا ثبت نشده.  هرچند شاید درآشپزخانه‌های بیرون‌‌بر رکورد بهتری داشته باشند، ولی ما این ۸ هزار غذا را داخل رستوران سرو کردیم.

 پروژه‌های جدید

جدیدترین پروژه من راه‌اندازی شعبه پدیده شاندیز در تهران است. فعلا به دنبال خرید زمین آن هستم و مذاکراتی را هم با ارتش داشتم تا زمینی را در اقدسیه تهران بخرم؛ اما یک پروژه بزرگ دیگر هم دارم. می‌خواهم کلنگ بزرگترین مجموعه تفریحی خاورمیانه را در شاندیز بزنم. در این پروژه تعهد  می‌دهیم فاز اول آن را که ۲۱۰ هزار متر زیربنا دارد، در عرض یک سال بسازم. قرارداد ساخت آن را با یک شرکت آلمانی- اسپانیایی بسته‌ام. در این پروژه، بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده خاورمیانه را تاسیس خواهم کرد. یک مرکز خرید بزرگ، یک مجموعه رستوران و تالارهای پذیرایی هم درنظر دارم.

شرکت ابنیه و ساختمان


شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز (سهامی خاص) در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۸۸ تحت شماره ۳۶۵۲۷ در اداره ثبت شرکتهای مشهد به ثبت رسید

 

موضوع فعالیت شرکت
_  مدیریت و مباشرت در انجام کلیه امور ساختمانی راه سازی و شهرسازی
_ مدیریت ومباشرت در ایجاد مجتمع های مسکونی اداری تجاری و تاسیسات زیر بنایی شهری
_ مدیریت و مباشرت در بازسازی و عمران بافت های شهری و احداث شهرک ها در داخل و خارج از کشور
_ مدیریت و مباشرت در بازسازی و مقاوم سازی و به سازی بناهای فرسوده
_ احداث و راه اندازی کارخانجات در راستای تحقق اهداف کشور
_ انجام کلیه امور تجاری و بازرگانی از قبیل خرید فروش واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز شامل ماشین آلات ابزار آلات لوازم یدکی مواد اولیه و ملزومات و قطعات یدکی و توزیع و پخش آنهاو بطور کلی عملیات تجاری که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با کالاهای مذکور ارتباط داشته باشد پس از اخذ مجوزهای لازم
 
اعضای هیئت مدیره
اعضای هیئت مدیره شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به شرح ذیل می باشد:

 

اعضای هیـت مـدیـره

ســـمـت

محسـن پهلوان مقدم

    ریئس هیات مدیره

سعید ورودی طرقبه

نائب رئیـس هیات مدیره و مدیر عامل

محمدرضــا ریاحی

عضو هیات مدیره

علیرضا یـزدانی لنگرودی

عضو هیات مدیره

علی اکبر عبدی فریمانی

عضو هیات مدیره

 

 :اقدامات و پروژه های شرکت

مهمترین پروژه شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز می باشد که در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار با زیربنـــایی بیش از یک میلیون متر مربع در مـرکـزشهرشاندیز بنا می گردد.این مجتمع قراراست به یک مرکز مهم خــرید و فروش ، تفریح و گذراندن اوقات فراغت تبدیل گشته و به انبوه بازدیدکنندگــان مقیـم مشهد با جمعیتی حدود ۳ میلیون نفر و زائران آســتان مقدس امام هشتم (ع) ،با جمعیتی حدود۲۷ میلیون نفر در سال ، خدمات خود را ارائه نماید.این مرکز از بخش های متنوع با کاربری های متفاوت تشکیل شده که به اختصار عبارتند از :
 
1_ مرکـز بـزرگ خریـد
2_ مجتمع آپارتمان های مسکونی
3_ هتل پنج ستــاره
4_ مجتمع اداری
5_ باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه
6_ مجتمع فرهنگی
7_  پارک آبی
8_ شهربازي سرپوشيده
 

شرکت پدیده پارسیان توس


تاریخچه شركت
شرکت بازرگانی پدیده پارسیان توس در تاریخ 10 شهریور 1382 به شماره ۱۹۷۶۰ در اداره ثبت شرکت ها به مدت نامحدود و به آدرس مشهد-خیابان پاسداران -جنب پاسداران ۶- پلاک ۱۱۶ به ثبت رسیده است. آدرس کنونی مرکز اصلی شرکت، مشهد- شاندیز نبش ولیعصر  11  مجموعه توریستی پدیده شاندیز می باشد.
موضـــوع فعالیـت شـرکت
انجام کلیه فعالیت های بازرگانی مجاز در داخل و خارج از کشور ،واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز، ترانزیت کالا و عبور موقت و کلیه فعالیت های مجاز و قانونی 
 
اعضای هیئت مدیره شرکت
اعضاي هيئت مديره شركت پديده پارسيان توس به شرح ذيل مي باشد.
 
اعضاي هيـــات مديــــره سمـــــت
محســن پهلـــوان مقـــــــدم رئيــــس هيــــــات مديـره
مهـــدي شعباني شه بندي نائب رييس هيات مديره
سعيــد ورودي طرقـبـــــه عضـــو هيـئت مديـــــــره
علي اكبر عبدي فريماني مـــديــــــر عـــامــــــــــــل

 

اقدامات و پروژه های شرکت

مهمترین اقدام شرکت طی سال ۸۹، افتتاح رستوران شعبه تهران در اردیبهشت ۸۹ در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع می باشد.
 

شرکت بین الملل کیش


تاریخچه شرکت

شرکت در تاریخ  31 تیر ماه ۱۳۸۹ تحت شماره  8444  نزد اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش تحت نام شرکت بین المللـــی پدیده شاندیز کیش (سهـامی خاص) به ثبت رسیده است. در تاریخ  4 آبان 89 مجوز فعالیت اقتصادی در مناطق آزاد تجاری - صنعتی جمهوری اسلامی ایران را از ســازمان منطقـــه آزاد کیــش دریافـــت می نماید.

 موضوع فعالیت شرکت

فعالیت اصــلی شرکت بر اساس اساسنامه مصــوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۸۹ به شرح ذیل می باشــد:

1- انجام کلیه فعالیتهای اقتصادی اجرایی و خدماتی برای احداث و ایجاد تاسیسات ایرانگردی و جهانگــردی و تامین تسهیلات ویژه برای جلب توریست از قبیل تاسیس و بهره برداری شرکتهای تجاری به منظورفعالیت در بخشهای مختلف اقتصادی  

  -2مشارکت در سرمایه گذاری جهت اجرای پروژه های تجاری ،تجاری مسکونی ، فضاهای ورزشی ، آموزشی ،عمومی و خدماتی و بهره برداری  از آنها

۳- تاسیس و یا مشارکت با شرکتها و اشخاص دیگر اعـــم از داخلـــی و خارجـــی و حقیــقی و حقوقــی به منظور تحقـــق اهداف شرکت

۴- خرید کلیه ماشـــین آلات و تجــهیزات و وسایل لازم از داخل و خارج از کشور

۵- مشــارکت در احداث خطوط هوایی جهــت برقراری پروازهای مستقیم داخلی و خارجی و حقوقی و حقیقی به منظور تحقق اهداف شرکت

6- خرید کلیه ماشین آلات و تجهیزات و وسایل لازم از داخل و خارج از کشور

7- مشارکت در احداث خطوط هوایی جهت برقراری پروازهای مستقیم داخلی و خارجی 

  -8صدور اوراق مشارکت  

-7 اخذ تسهیلات از بانکها و موسسات مالی داخلی و خارجی  

8- واردات و صادرات انواع کالای مجاز  

-9 تامین زمین و احداث و بهره برداری از فضاهای فرهنگی و مجموعه های تفریحی و ورزشی با کلیه تاسیسات مرتبط  

-10 احداث مراکز آموزش گردشگری جهت تداوم و رونق صنعت توریسم   

-11انجام سایر عملیات مجاز که در جهت تحقق اهداف شرکت ضروری می باشد

 

اعضای هیئــت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت پدیده بین الملل کیش به شرح ذیل می باشد:

 

سمــت

اعضای هیـئت مدیره

رییس هیات مدیره

محسن پهـلوان مقدم

مدیـر عامل و عضو هیئت مدیره

علیرضا یزدانی لنگرودی

نایب رئیس هیئت مدیره

سعید ورودی طرقبه

 

اقدامات و پروژه هاي شرکت

افتتاح رستوران شعبه کیش در بهمن ۸۹ به مساحت * 

 احداث بازار کیش به مساحت زیربنای ۹۵۰۰ متر مربع *

* ساخت بزرگتــرین لنگر کشتی نماد ایستادگی و مقاومت خلیج فارس به شکل لنگر کشتی به وزن ۱۱۵ تن و ارتفاع ۲۷ متر به عنوان بزرگترین لنگر کشتی جهان در حال حاضر

شرکت آریا دوام ساز شرق


تاریخچه شرکت
شرکت آریا دوام ساز شرق (سهامی خاص) در تاریخ ۲۸ دی ماه ۱۳۸۵ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره ۱۸۴۴۲ مورخ ۲۸ دی ماه ۱۳۸۵ در قالب شــرکت خصــوصــی شــروع به فعالیت نموده است.

موضـــوع فعالیـت شـرکت
فعالیــت های اساسی شرکت طبق اساس نامه عبارتند از :
رشته ساختمانی :در برگیرنده امورپیـــمانکاری مربوط به ساخت ساختمانها و ابنیه اعم از چوبی ، آجری ، سنگی ، بتنی ، فلزی و غیره
رشته تاسیسات و تجهیزات : در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به خطوط انتقال (آب، نفت، گاز) شبکه گاز رسانی ، تاسیسات مکانیکی ، هیــدرو مکانیکی ، سیستم های سرد کننده ساختمان ، تاسیسات و تجهیزات ساختمان(آب، گاز، برق و فاضلاب) انتقال زباله ، تاسیسات و تجهیــزات ، تصفیــه خانه های آب و فاضلاب ، وســایــل انتقــال ( آسانسور و پله برقی و .... ) سیستم های خبر و هشداردهنده تجهیزات آشپزخانه و سلف سرویس و رختشویخانه ، سیسستم های ارتباطی ، شبکه های رایانه ای ساختمان ماسه پاشی )سندپلاست ) ، حفاظت کاتودی ، پوشش( لاینینگ ) و نظایر آن
رشته آب :در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به بندها ، سدها و ساختمان نیروگاه آبی ، سازها ی هیدرولیکی و تونل های آب مخازن آب و شبکه های توزیع آب ، جمع آوری و انتقال فاضلاب ، کانال های انتقال آب و شبکه های آبیاری و زهکشی ، سازه های دریایی و ساحلی ، احداث حوضچه های و استخرهای پرورش و تکثیر آبزیان و عمـلیــات ساختــمانــی ( سیویل ( تصفیه خانه های آب و فاضلاب و نظایر آن
رشته راه و ترابری :در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به ساخت راه ها نظیر راه های اصلی و فرعی بزرگراه ها ، آزادراه ها ، راه های ریلی ، باند فرودگاه ، سیستم های انتقال هوایی پایه دار ، تونل ها ، پل ها ، راه های زیرزمینی ، و سیستم های حمل و نقل ( تهیه ، نصب ، نگهداری و تعمیر تجهیزات ) و راهداری و عملیات آسفالتی و نظایر آن
 
اعضای هیئت مدیره شرکت

اعضای هیئت مدیره شـرکـت آریا دوام سـاز شـرق به شرح ذیل می باشد 

 

ســمـت

اعضـــای هیـات مدیـــره

مدیر عامل و عضو هیـــات مــدیره

حسن بهرام نژاد فریمانی

رئیـس هیات مدیره

مسعود شعبانی دلوئی

نائب رییس هیئت مدیره

حمید خزایی

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم فروردین 1392ساعت 9:36  توسط شانديز  |